top of page

Welkom op onze vernieuwde site

Welkom op de vernieuwde website. Je zal op deze site naast de gekende pagina's ook enkele nieuwe dingen kunnen ontdekken, zoals zoals een agenda en de aankomende evenementen. Ook is er een pagina met documenten om te downloaden, zoals een aangifteformulier bij een kwetsuur, documenten voor het ziekenfonds, ...


4 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Beste clubleden, Hierbij de winterkalender voor de veldloopwedstrijden van het K.A.V.V.V. Het seizoen gaat van start met onze eigen wedstrijd in Berendrecht. We hopen jullie daar massaal te mogen zien

Woensdag 27 september is het scholencross op de piste. Hierdoor kan de training NIET plaatsvinden deze week. Dinsdag en donderdag gaan de trainingen wel gewoon door.

Zondag staan we met onze club weer op de dorpsdag. Kom ons een bezoekje brengen en steun zo ook onze club.

bottom of page